ידיעה ראשית - אירוע רודף אירוע

כותרת

אירוע רודף אירוע

תוכן

הקשר הרב-דורי במחוז חיפה - אירוע רודף אירוע

14.JPG
ב-8.6.17 - כמדי שנה בשנים האחרונות - התקיים בחדרה ערב ההוקרה המסורתי למשתתפי "הקשר הרב-דורי" בעירהערב עצמו, כמו גם הפעילות כולה, מתקיימים בתמיכה רחבה ומשמעותית של ראש העיר, אגף החינוך ואגף הרווחה בעיר.​ פרטים נוספים על ערב ההוקרה - בכתבה שלהלן.

_ASH1318.JPG
ביום ירושלים נערך בקריית ביאליק אירוע חגיגי לסיום מיזם הלמידה השיתופי-יישובי בראי 50 שנה לאיחוד ירושלים, במסגרת תכנית הקשר הרב-דורי ותכנית התקשוב. במיזם - הראשון מסוגו בארץ - נוטלים חלק ששה בתי ספר. במסגרת הפעילות ולרגל 50 שנה לאיחוד ירושלים קיימו קבוצות הקשר הרב-דורי בעיר, בשילוב עם תכנית התקשוב, פעילות שיתופית-יישובית שמתמקדת בירושלים. להלן כתבה מקיפה על האירוע המרגש והמרשים.

----------------------

ביום ראשון 21/5/17 נאספו קבוצות הקשר הרב-דורי מששה בתי ספר באום אלפחם למפגש סיום חגיגי בארכיון אום אלפחם, שמטרתו להפגיש את סיפורי הוותיקים יחד עם סיפורי אום אלפחם אשר שמורים בגלריית האומנות בעיר ומקומות נוספים. להלן כתבה על המפגש הייחודי.
----------------------

ביום שלישי 16/5/17 התקיים בבית התפוצות האירוע הארצי לסיכום שנת הפעילות של תכנית הקשר הרב-דורי. האירוע עמד בסימן פורצי דרך והוצגו בו - בתערוכה ועל הבמה - סיפוריהם של 12 פורצי דרך, סבים וסבתות שהשתתפו השנה בתכנית בבתי הספר שונים בארץ. מומלץ מאוד לקרוא את הכתבה על הכנס.

----------------------

ביום שלישי 9/5/17 התקיים יום הקשר הרב-דורי במחוז חיפה, במהלכו נערכו ביקורים בשני בתי ספר, בשיתוף עם בית ספר שלישי - המייצגים את הפעילות המגוונת והמשמעותית מאוד של התכנית ברחבי המחוז. פרטים נרחבים על היום – בכתבה שכאן.


_ASH1068.JPG

תאריך פרסום

11/06/2017

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך 23/08/2017 13:16 על-ידי שרית יעקב
שונה לאחרונה ב- 23/08/2017 13:16 על-ידי שרית יעקב