דפים - nili
נווט למעלה
כניסה
 קשר רב-דורי פעיל במיוחד

בית ספר ניל"י, זכרון יעקב 

מנהל: יאיר בן-שלום

מורה מובילה: ענבל ברגב

בבית ספר ניל"י מחבקים את גימלאי המושבה ומרחיבים את פעילות התכנית גם לשכבות גיל אחרות. כיום שותפים לפעילות תלמידי ו, ז, ח. התכנית עם בנות כיתה ו' היא בסימן בנות מצווה ונתינה לקהילה. הבנות נפגשות עם הסבתות אחת לשבוע ועם גימלאיות היישוב וביחד שומעות גם על הלכות שבת ומצוות.

לקראת חג הפסח יצא עיתונילי - עיתון בית ספר ניל"י. שלושה עמודים בעיתון המעוצב והמהודר מוקדשים לקשר הרב-דורי ומציגים חלק מעושר התכנית בבית הספר: 

paper1.JPG
  paper2.JPG
 paprer3.JPG
 
 

 ספורט וגימלאים

 

​והנה דוגמה נוספת לריבוי ומגוון הפעילויות:

בבית ספר ניל"י שבזכרון יעקב הבינו מזמן שספורט יפה לכל גיל...גם לגיל השלישי. וההנאה אפילו גדלה כשמשלבים את בני הגיל השלישי בפעילויות ספורט עם התלמידים.

בכל שנה נערך טורניר פטאנק בבית הספר של התלמידים מול הותיקים, שחקני מועדון הפטאנק.

השנה החלטנו לצרף את גימלאי הקשר הרב-דורי לשבוע פעילויות הספורט שמתקיים בבית הספר, והמבוגרים הוזמנו להשתתף בהרצאת הפתיחה המרתקת של שחקנית נבחרת ישראל במשחקים הפאראלימפיים, מורן סמואל.

סיפורה המיוחד של מורן שהתחילה כשחקנית כדורסל מצטיינת שנאלצה לקטוע קריירה משגשת בשל שיתוק בפלג גופה התחתון, ריגש את כל הקהל המרותק! מורן, המרותקת לכיסא גלגלים, המשיכה את חיי הספורט , הפעם בתחום החתירה והיא ייצגה את ישראל באולימפיאדת הנכים בלונדון 2012 ופניה לאולימפיאדה בריו דה ז'נרו.

קיבלנו שיעור בנחישות, רצון והתמדה ממעלה ראשונה !!
sport.jpg
IMG_20150322_101142184_HDR.jpg
IMG_20150322_101342557.jpg